Strona głównaUncategorizedJeśli szukasz biura rachunkowego sprawdź portal Znany Księgowy.

Jeśli szukasz biura rachunkowego sprawdź portal Znany Księgowy.

Jesteśmy bardzo znaną firmą w Polsce. Stworzyliśmy markę skupiającą biura rachunkowe wokół siebie. Klienci indywidualni pytają nas jakie biuro księgowe polecamy? Wejdź na naszą stronę www i przekonaj się z którymi biurami rozliczeniowymi współpracujemy w twojej miejscowości. Warto jest z nami współpracować gdyż mamy doświadczenie w dziedzinie księgowości nabyte w praktyce a nie tylko w teorii. Nasza firma Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu oferuje szeroki zakres usług finansowoksięgowych oraz kadrowych. Współpraca z nami zawsze oznacza w całości elastyczne warunki. Postawiliśmy wszystko na wysoką jakość, a ofertę dostosowujemy do wymagań klientów. Dzięki naszej firmie oszczędzasz środki finansowe, związane z zakupem oraz utrzymaniem oprogramowania w firmie, obniżasz koszty zatrudnienia oraz kursów pracowników działu finansowo-księgowego. Biuro księgowe Znany Księgowy rozlicza głównie firmy z całego kraju. Prowadzimy obsługę również w kilku językach. Przy świadczeniu naszych usług przywiązujemy wielką wagę do tego by każde zlecenie było wykonane sprawnie, profesjonalnie i w zgodzie z obowiązującymi standardami oraz normami zawodowymi. Dzięki naszej fachowej pomocy Klienci nie muszą zatrudniać specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin: a pamiętajmy, że rozbudowa własnych działów HR i księgowości może generować duże koszty dla firmy. Nasz cel to zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Nie czekaj. Wypróbuj nasze biuro rachunkowe Znany Księgowy.

W biurze rachunkowym Znany Księgowy zajmujemy się sporządzeniem deklaracji zusowskich czy sprawozdań finansowych, prowadzeniem pełnej księgowości i innymi usługami księgowymi czy rachunkowymi. Nasza praca obejmuje standardowe usługi księgowe tj: organizacja księgowości, sporządzenie oraz wdrożenie procedur, prowadzenie książki przychodów oraz rozchodów, prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów oraz usług, prowadzenie oraz rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, przygotowanie comiesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, pomoc  przy zakończeniu prowadzenia dotychczasowej działalności gospodarczej, pomoc przy zakładaniu działalności, pomoc w wyprowadzaniu zaległości księgowych i podatkowych, rozliczanie środków z pfron, sprawozdania dla gus. Działalność biura księgowego objęta jest ochroną ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy .  Oferujemy usługi księgowe, kadrowo-płacowe i usługi optymalizacji podatkowej. Zapraszamy do naszego biura. Zmień swojego dotychczasowego księgowego na biuro księgowe polecone przez Portal Znany Księgowy. Z nami państwa firma będzie rozwijać się szybciej.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne