Szafy lekarskie od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
91

Firma EURO-MEDICAL od ponad 10 długich lat cieszy się Państwa zaufaniem. W przeciągu lat z niewielkiej firmy staliśmy się liderem w sprzedaży sprzętu i aparatury medycznej na rynku polskim.  Kooperujemy z polskimi producentami ale wśród grona naszych dostawców jest również wiele zagranicznych firm, liderów światowych w zakresie produkcji sprzętu oraz aparatury. Dzięki nim nasz zespół pracowników jest regularnie szkolony rozszerza swoją wiedzę i umiejętności, a nasza oferta zawiera nowinki z całego świata. Importujemy dla was produkty z całego świata stale rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie firmowej  znajdziecie Państwo wyroby z grupy sprzętu jak: łóżka medyczne, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak również wózki inwalidzkie, szafeczki przyłóżkowe z drewna i metalowe, wózki zabiegowe, wózki na bieliznę, fotele do dializ, lampy zabiegowe, chłodziarki na leki i szczepionki oraz wiele innych. Dodatkowo posiadamy sporą ofertę aparatury: kardiomonitory, aparaty ekg, pulsoksymetry, ssaki karetkowe, aparaty ktg, koncentratory tlenu, pompy objętościowe, defibrylatory. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny foteli ginekologicznych

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie internetwej www.euro-medical.pl Zachęcamy was do skorzystania z dostępnej na stronie www formy kontaktu dzięki usłudze czat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na zadane pytania. Każdego interesanta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego oczekiwaniom. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszego sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Kierujemy się Państwa potrzebami, wymaganiami, możliwościami finansowymi, chcemy także realizować zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie. Posiadamy magazyn i utrzymujemy regularnie wysokie stany magazynowe. Nasi specjaliści oraz sprzedawcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrywać jednostki medyczne. Ciągle dostarczamy nasze towary do szpitali, klinik, przychodni lekarskich, gabinetów lekarskich czy DPS-ów, jak również zaopatrujemy klientów prywatnych w niezbędny sprzęt medyczny konieczny do opieki ich najbliższych pozostających  w domach. Na naszej stronie firmowej mogą Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Klienci polecają nas jako profesjonalnych partnerów w biznesie w zakresie dostaw sprzętu medycznego oraz aparatury.  Posiadamy swój zespół serwisowy, toteż trudności ze sprzętem, czy aparaturą medyczną rozwiązujemy od ręki.

Zapraszamy ciebie do współpracy z naszą firmą, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o realizację zamówień sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej do Waszej placówki.